ביקורת ובקרה במרחב הסייבר הארגוני כשירות

בחברת CST-360 קיים הידע הטכנולוגי וההבנה העסקית על מנת לסייע לארגונים להשתפר באמצעות ביקורות בתחומי ההגנה בסייבר. הצוות המוסמך שלנו יכול לסייע למחלקת הביקורת שלך במינוף ניהול סיכונים הקשורים בסייבר על מנת להבטיח סביבה עסקית מבוקרת.
שנשפר את הפעילות שלך במרחב הסייבר?

מינוף פעילות ביקורת פנים לדוחות הדוחפים לפעולה

עם איומי סייבר מתרחבים, למחלקת הביקורת (כמעגל ההגנה השלישי) אחראיות לאמת ולהבטיח כי פעולות עסקיות מתקיימות בסביבת בקרה מנוהלת וכי אם משהו לא תקין מתרחש, לארגון יש יכולות שרידות וחוסן לפחות לתהליכי הליבה.
הצוות של CST-360 יעבור עם אנשי הביקורת צעד אחר צעד עם דרישות הטכנולוגיה, הסיכון והתאימות בארגון על מנת לזהות מתי ואיך אפשר לשפר את העסק.
בעזרת יכולות טכנולוגיות ודוחות ביקורת הדוחפים לפעולה יכולים המבקרים למנף את תרומתם להתפתחות הארגונית.

שנשפר את הפעילות שלך במרחב הסייבר?

שיקוף סיכון עסקי ממרחב הסייבר בשפה מובנת

סיוע בביצוע החלקים הטכנולוגיים בביקורת יאמת את רמת הגנה בתהליכים העסקיים ולשרידות עסקית בעולם הדיגיטלי שלך. אנו נעזור לכם לתרגם פגיעויות וחולשות טכנולוגיות לסיכון עסקי.
הניסיון שלנו עם - המלצות ביקורת לדירקטוריונים, לוועדות הביקורת ולהנהלה הבכירה יסייעו לכם בתקשור סיכונים הנובעים מטכנולוגיות וממרחב הסייבר בשפה העסקית. כל נאפשר תהליכי קבלת החלטות מושכלות.


שילוב טכנולוגיות ליבה ומרחב הסייבר בתכולת הביקורת שלך

ביקורת על תהליכים עסקיים הייתה תמיד הדרך היעילה לזיהוי סיכון.
בתלות של היום בטכנולוגיה, תהליכים עסקיים אינם מספיקים. על המבקר להבין את זרימת הנתונים ואת המערכות המעבדות נתונים. לשם אנחנו נכנסים.
חברת CST-360 מבינה את עבודת הביקורת ואת התוצאות הרצויות.
תכנן את תכולת הביקורת שלך שתכלול טכנולוגיה ואנחנו נתמוך בדרישות העבודה, הדוח והמצגת שלך בכדי להשפיע עם הצעות לשיפור וצמיחה עסקית


1
שתף טכנולוגיה וסייבר בתכולת תכנית הביקורת שלך
2
זהה את זרימת הנתונים וסיכונים עסקיים מערכות מידע
3
כתוב דוחות הדוחפים לפעולה וממנפים את העסק שלך
שנשפר את הפעילות שלך במרחב הסייבר?

מנף את העסק שלך בזמן שאתה מגן על הדברים החשובים

בוא נדבר על מערך האבטחה שלך
הירשם לניוזלטר
נשלח לך מייל שבועי שיעזור לך לשפר רמת האבטחה שלך, ומדי פעם גם קצת תקשורת שיווקית, בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.
lockpluscommentsthumb-tackunlockunlock-altcopyrightcalendar-plus-ocross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram